News Ticker

Κένταυρος Βριλησσίων: στις 22 Σεπτεμβρίου η πρεμιέρα του στην Α’ κατηγορία Αθηνών

Σε ξενοδοχείο των Αθηνών έγινε η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος των πρωταθλημάτων της Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας Αθηνών.

Η σέντρα στις τρεις κατηγορίες είναι προγραμματισμένη για τις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ η αυλαία θα πέσει στις 10 Μαΐου 2020.

Η ομάδα του Κενταύρου Βριλησσίων κληρώθηκε για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας Αθηνών με την Νέα Ιωνία σε εκτός έδρας παιχνίδι ενώ στην 2η αγωνιστική υποδέχεται στα Βριλήσσια το Ηράκλειο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

A’ Κατηγορία – 1ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16η

Χαραυγιακός-Θρίαμβος Χαϊδ.

Ήφαιστος Περιστ.-Χολαργός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Άρης Πετρ.

Αγία Παρασκευή-Ιάσων

Αθηναϊκός-ΑΟ Περιστερίου

Μελίσσια-ΓΣ Αργυρούπολης

Πετράλωνα-Ηράκλειο

Νέα Ιωνία-Κένταυρος Βριλ.

2η αγωνιστική – 17η

Νέα Ιωνία-Χαραυγιακός

Θρίαμβος Χαϊδ.-Ήφαιστος Περιστ.

Χολαργός-Ολυμπιακός Λιοσίων

Άρης Πετρ.-Αγία Παρασκευή

Ιάσων-Αθηναϊκός

ΑΟ Περιστερίου-Μελίσσια

ΓΣ Αργυρούπολης-Πετράλωνα

Κένταυρος Βριλ.-Ηράκλειο

3η αγωνιστική – 18η

Ήφαιστος Περιστ.-Νέα Ιωνία

Ολυμπιακός Λιοσίων-Θρίαμβος Χαϊδ.

Αγία Παρασκευή-Χολαργός

Αθηναϊκός-Άρης Πετρ.

Μελίσσια-Ιάσων

Πετράλωνα-ΑΟ Περιστερίου

Ηράκλειο-ΓΣ Αργυρούπολης

Χαραυγιακός-Κένταυρος Βριλ.

4η αγωνιστική – 19η

Νέα Ιωνία-Ολυμπιακός Λιοσίων

Χαραυγιακός-Ήφαιστος Περιστ.

Θρίαμβος Χαϊδ.-Αγία Παρασκευή

Χολαργός-Αθηναϊκός

Άρης Πετρ.-Μελίσσια

Ιάσων-Πετράλωνα

ΑΟ Περιστερίου-Ηράκλειο

Κένταυρος Βριλ.-ΓΣ Αργυρούπολης

5η αγωνιστική – 20ή

Αγία Παρασκευή-Νέα Ιωνία

Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαραυγιακός

Αθηναϊκός-Θρίαμβος Χαϊδ.

Μελίσσια-Χολαργός

Πετράλωνα-Άρης Πετρ.

Ηράκλειο-Ιάσων

ΓΣ Αργυρούπολης-ΑΟ Περιστερίου

Ήφαιστος Περιστ.-Κένταυρος Βριλ.

6η αγωνιστική – 21η

Νέα Ιωνία-Αθηναϊκός

Χαραυγιακός-Αγία Παρασκευή

Ήφαιστος Περιστ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

Θρίαμβος Χαϊδ.-Μελίσσια

Χολαργός-Πετράλωνα

Άρης Πετρ.-Ηράκλειο

Ιάσων-ΓΣ Αργυρούπολης

Κένταυρος Βριλ.-ΑΟ Περιστερίου

7η αγωνιστική – 22η

Μελίσσια-Νέα Ιωνία

Αθηναϊκός-Χαραυγιακός

Αγία Παρασκευή-Ήφαιστος Περιστ.

Πετράλωνα-Θρίαμβος Χαϊδ.

Ηράκλειο-Χολαργός

ΓΣ Αργυρούπολης-Άρης Πετρ.

ΑΟ Περιστερίου-Ιάσων

Ολυμπιακός Λιοσίων-Κένταυρος Βριλ.

8η αγωνιστική – 23η

Νέα Ιωνία-Πετράλωνα

Χαραυγιακός-Μελίσσια

Ήφαιστος Περιστ.-Αθηναϊκός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγία Παρασκευή

Θρίαμβος Χαϊδ.-Ηράκλειο

Χολαργός-ΓΣ Αργυρούπολης

Άρης Πετρ.-ΑΟ Περιστερίου

Κένταυρος Βριλ.-Ιάσων

9η αγωνιστική – 24η

Ηράκλειο-Νέα Ιωνία

Πετράλωνα-Χαραυγιακός

Μελίσσια-Ήφαιστος Περιστ.

Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΓΣ Αργυρούπολης-Θρίαμβος Χαϊδ.

ΑΟ Περιστερίου-Χολαργός

Ιάσων-Άρης Πετρ.

Αγία Παρασκευή-Κένταυρος Βριλ.

10η αγωνιστική – 25η

Νέα Ιωνία-ΓΣ Αργυρούπολης

Χαραυγιακός-Ηράκλειο

Ήφαιστος Περιστ.-Πετράλωνα

Ολυμπιακός Λιοσίων-Μελίσσια

Αγία Παρασκευή-Αθηναϊκός

Θρίαμβος Χαϊδ.-ΑΟ Περιστερίου

Χολαργός-Ιάσων

Κένταυρος Βριλ.-Άρης Πετρ.

11η αγωνιστική – 26η

ΑΟ Περιστερίου-Νέα Ιωνία

ΓΣ Αργυρούπολης-Χαραυγιακός

Ηράκλειο-Ήφαιστος Περιστ.

Πετράλωνα-Ολυμπιακός Λιοσίων

Μελίσσια-Αγία Παρασκευή

Ιάσων-Θρίαμβος Χαϊδ.

Άρης Πετρ.-Χολαργός

Αθηναϊκός-Κένταυρος Βριλ.

12η αγωνιστική – 27η

Νέα Ιωνία-Ιάσων

Χαραυγιακός-ΑΟ Περιστερίου

Ήφαιστος Περιστ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Ολυμπιακός Λιοσίων-Ηράκλειο

Αγία Παρασκευή-Πετράλωνα

Αθηναϊκός-Μελίσσια

Θρίαμβος Χαϊδ.-Άρης Πετρ.

Κένταυρος Βριλ.-Χολαργός

13η αγωνιστική – 28η

Άρης Πετρ.-Νέα Ιωνία

Ιάσων-Χαραυγιακός

ΑΟ Περιστερίου-Ήφαιστος Περιστ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ηράκλειο-Αγία Παρασκευή

Πετράλωνα-Αθηναϊκός

Χολαργός-Θρίαμβος Χαϊδ.

Μελίσσια-Κένταυρος Βριλ.

14η αγωνιστική – 29η

Νέα Ιωνία-Χολαργός

Χαραυγιακός-Άρης Πετρ.

Ήφαιστος Περιστ.-Ιάσων

Ολυμπιακός Λιοσίων-ΑΟ Περιστερίου

Αγία Παρασκευή-ΓΣ Αργυρούπολης

Αθηναϊκός-Ηράκλειο

Μελίσσια-Πετράλωνα

Κένταυρος Βριλ.-Θρίαμβος Χαϊδ.

15η αγωνιστική – 30ή

Θρίαμβος Χαϊδ.-Νέα Ιωνία

Χολαργός-Χαραυγιακός

Άρης Πετρ.-Ήφαιστος Περιστ.

Ιάσων-Ολυμπιακός Λιοσίων

ΑΟ Περιστερίου-Αγία Παρασκευή

ΓΣ Αργυρούπολης-Αθηναϊκός

Ηράκλειο-Μελίσσια

Πετράλωνα-Κένταυρος Βριλ.