Απόψε στις 19:30 στην πλ. Αναλήψεως η Κεντρική Ομιλία του Γιάννη Πισιμίση
![382581380_698697418395819_1092148901631373046_n-1 (1)](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2023/10/382581380_698697418395819_1092148901631373046_n-1-1-1-620x264.jpg)
Απόψε στις 19:30 θα πραγματοποιηθεί η Κεντρική Προεκλογική Ομιλία του υποψηφίου Δημάρχου Γιάννη Πισιμίση στην πλατεία Αναλήψεως.
Με κεντρικό σύνθημα «Μαζί αλλάζουμε τα Βριλήσσια» η προεκλογική εκστρατεία του συνδυασμού «συνεργασία-Νέα Πνοή για τα Βριλήσσια» κορυφώνεται με τον Γιάννη Πισιμίση να απευθύνει κάλεσμα σε όλους τους πολίτες να προσέλθουν στις κάλπες της Κυριακής.
![](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2023/10/382581380_698697418395819_1092148901631373046_n-1-1.jpg)