Μουσική βραδιά από τον Σύλλογο Νήσων Βορείου Αιγαίου Βριλησσίων
![melodoi_Afisa_musicals_final_page-0001 (1)](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2024/03/melodoi_Afisa_musicals_final_page-0001-1-620x264.jpg)
Μια μουσική βραδιά με «άρωμα» Αιγαίου αναμένεται να διεξαχθεί την Παρασκευή 5 Απριλίου στην αίθουσα ΜΟΥΣΩΝ του Πνευματικού Κέντρου (Κισσάβου 11, 1ος όροφος).
Διοργανωτής της εκδήλωσης με τίτλο «Night of music» είναι ο Σύλλογος Νήσων Βορείου Αιγαίου Βριλησσίων. Συμμετέχει η χορωδία “ΜΕΛΩΔΟΙ” με μαέστρο τον Γιώργο Ζιάκα. Στο πιάνο θα είναι ο Αλέξανδρος Μακρής.
Η εκδήλωση αναμένεται να ξεκινήσει στις 19:30. Η είσοδος είναι 10 ευρώ.