Υποψήφια με τη Νέα Πνοή η Μαριλένα Τσάνου-Δημητρέλου
![51085255_2247115618674476_3213771491833282560_n-620x264](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2019/04/51085255_2247115618674476_3213771491833282560_n-620x264.jpg)
Την απόφασή της να είναι υποψήφια στις δημοτικές εκλογές του Μαϊου με τον συνδυασμό «Νέα Πνοή για τα Βριλήσσια» του Γιάννη Πισιμίση ανακοίνωσε η Mαριλένα Τσάνου-Δημητρέλου. Πρόκειται για ακόμα μια σημαντική προσθήκη στην προσπάθεια του Γιάννη Πισιμίση για την αλλαγή και την ανανέωση στα Βριλήσσια.
Η Μαριλένα Τσάνου-Δημητρέλου κατοικεί στα Βριλήσσια 36 χρόνια και είναι μητέρα πέντε παιδιών. Δραστηριοποιείται επιχειρηματικά στον τομέα των αρτοσκευασμάτων στην οικογενειακή επιχείρηση κουλουροποιίας και αρτοβημιοχανίας TSANOS.