Συγχαρήτηρια στον Αλέξανδρο Χατζηχρόνογλου από τη δημοτική κίνηση “Νέα πνοή” – Καταγγέλει αδιαφορία της δημοτικής αρχής
![chatzixronoglou940](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2015/04/chatzixronoglou9401-620x264.jpg)
Τα συγχαρητήριά του προς τον αθλητή του kickboxing Αλέξανδρο Χατζηχρόνογλου για την κατάκτηση του τίλου του παγκόσμιου πρωταθλητή στην κατηγορία των 76 κιλών εκφράζει με ανακοίνωσή του ο πρώην δήμαρχος Βριλησσίων Κώστας Ιωαννίδης.
Ο επικεφαλής της δημοτικής κίνησης “Νέα πνοή για τα Βριλήσσια” προσθέτει πως “ο Αλέξανδρος σκαρφάλωσε στην κορυφή του κόσμου χαρίζοντας μια τεράστια διάκριση στον εαυτό του αλλά και στα Βριλήσσια”.
Παράλληλα, ο κ. Ιωαννίδης δεν παραλείπει να κατηγορήσει την τωρινή δημοτική αρχή για αδιαφορία κάνοντας λόγο για “ηχηρή απουσία και μη απόδοση επαίνου εκ μέρους της δημοτικής αρχής”.
Leave a comment