Χαλάνδρι: Συναυλία αλληλεγγύης στο Θέατρο Ρεματιάς!
![theatro_rematias theatro_rematias](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2015/06/18405704756_cb6e7de922_o-620x264.jpg)
Στα πλαίσια της προσπάθειας στήριξης του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Χαλανδρίου, και δίνοντας το μήνυμα της συνύπαρξης και της αλληλεγγύης, η σοπράνο Έφη Καραουλάνη και ο πιανίστας Δημήτρης Χρυσανθακόπουλος μοιράζονται τη σκηνή του θεάτρου Ρεματιάς με 3 νέους ταλαντούχους μουσικούς και παρουσιάζουν την τελευταία τους συναυλία για το 2015-16.
Στην παράσταση συμμετέχει ομάδα νέων, βραβευμένων χορευτριών.
Αντί εισιτηρίου παρακαλούμε για τη συλλογή τροφίμων.
![](https://www.halandri.gr/inst/halandri/gallery//2016/%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%9F%CE%A4%CE%95%CE%A3/%CE%91%CE%98%CE%9B%CE%97%CE%A4%CE%99%CE%A3%CE%9C%CE%9F%CE%A3%20%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%A4%CE%99%CE%A3%CE%9C%CE%9F%CE%A3/%CE%91%CE%B3%CE%B1%CF%80%CE%AE%CF%82%20%CE%9B%CF%8C%CE%B3%CE%B9%CE%B1%20%282016%29.png)
Leave a comment