Συγχαρητήρια Ιωαννίδη για τη 2η θέση των Παγκορασίδων των Βριλησσίων!
![ioannidis](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2016/04/ioannidis-620x264.jpg)
Τα συγχαρητήριά του στις Παγκορασίδες Β’ του ΕΣΝ Βριλησσίων για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Χάντμπολ εκφράζει με δήλωσή του ο επικέφαλης της δημοτικής παράταξης Νέα Πνοή και πρώην δήμαρχος Βριλησσίων Κώστας Ιωαννίδης.
Αναλυτικά η δήλωση του Κ. Ιωαννίδη:
Συγχαρητήρια για τις Παγκορασίδες του Χάντμπολ Βριλησσίων! Κατέκτησαν τελικά το αργυρό μετάλλιο, αλλά η πανελλήνια διάκριση με την 2η θέση μας κάνει όλους υπερήφανους. Χίλια μπράβο στα κορίτσια μας!
Leave a comment