Συγχαρητήριο μήνυμα της Σ. Χαντζάρα για την επιτυχία των κοριτσιών του ΕΣΝ Βριλησσίων
![Handball Handball](https://vrilissianews.gr/wp-content/uploads/2015/06/Handball-620x264.jpg)
To δικό της συγχαρητήριο μήνυμα έστειλε η αντιδήμαρχος Παιδείας Σοφία Χαντζάρα για τις Παγκορασίδες Β’ του ΕΣΝ Βριλησσίων που κατέκτησαν τη δεύτερη θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Ακουλουθεί το μήνυμα της κας Χαντζάρα:
Άλλο ένα κύπελλο έφεραν οι παγκορασίδες του ΕΣΝ Βριλησσίων στην πόλη μας!Οι αθλητές και οι αθλήτριες του ΕΣΝ συνεχίζουν τη θριαμβευτική τους πορεία στο χάντμπολ και μας κάνουν όλους υπερήφανους.Τα κορίτσια κατέκτησαν τη 2η θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα και απέσπασαν το αργυρό μετάλλιο!Θερμά συγχαρητήρια στις αθλήτριες για την μεγάλη τους επιτυχία και τους ευχόμαστα ολόψυχα καλή δύναμη και καλή συνέχεια στην ανοδική τους πορεία!
Leave a comment